Chiro Lozen
Spelen | Lachen | Leren

De leidingsploeg


De hele werking van de chirogroep wordt verzorgd door de leidingsploeg: van activiteiten voorbereiden tot kinderen en jongeren begeleiden, een bivakplaats zoeken, de financiƫn in 't oog houden, subsidies aanvragen, ouders bezoeken, naar de jeugdraad gaan, samen vergaderen,..

De leidingsploeg bestaat uit jonge vrijwilligers. Zonder vergoeding stoppen ze wekelijks vele uren van hun vrije tijd in hun Chirowerking. Uit deze ploeg wordt een hoofdleider gekozen. Jef is bij ons hoofdleider en hij bewaart overzicht over de hele werking, zit vergaderingen voor en vormt een aanspreekpunt voor externen.

Al houdt de Chiroleiding de touwtjes in handen, ze kunnen vaak een duwtje in de rug gebruiken. Ze kunnen meestal rekenen op hun plaatselijke netwerk van ouders, sympathisanten, vzw's, oud-leiding, jeugddiensten, ...


Eki Habraken


Groep: kadeekes
Geboortedatum: 08-01-2000
Chiro verleden: 10 jaar lid, 2de jaar leiding
Hobby: Chiro en tennis
Studies: Economie talen
E-mail adres: eki303@hotmail.com

Senze Corstjens


Groep: kadeekes
Geboortedatum: 07-11-2001
Chiro verleden: 6 jaar lid, 1ste jaar leiding
Hobby: Dansen en fitnissen
Studies: STW
E-mail adres: sandra.corstjens@telenet.be

Dylan Vanheel


Groep: kadeekes
Geboortedatum: 20-02-2001
Chiro verleden: 4 jaar lid, 1ste jaar leiding
Hobby: Bobsleeën, melkbrikken verzamelen en koeien spotten
Studies: Ploeteren in de grond bij Biotechnicum Bocholt
E-mail adres: dylan@chirolozen.be

Kimberly Krause


Groep: kadeekes
Geboortedatum: 06-04-1994
Chiro verleden: 4 jaar lid, 4de jaar leiding
Hobby: Chiro en dansen
Werk: Begeleider op de kinderopvang
E-mail adres: kimberly@chirolozen.be

Myrthe Claes


Groep: kadeekes
Geboortedatum: 13-09-2000
Chiro verleden: 10 jaar lid, 2de jaar leiding
Hobby: Chiro en fitness
Studies: Humane wetenschappen
E-mail adres: claesmyrthe21@gmail.com

Siebe Truyen


Groep: rakwi
Geboortedatum: 04-01-2001
Chiro verleden: 3 jaar lid, 1ste jaar leiding
Hobby: Mountainbiken
Studies: Handel
E-mail adres: siebe-truyen@hotmail.com

Rune Peeters


Groep: rakwi
Geboortedatum: 28-08-2000
Chiro verleden: 10 jaar lid, 2dejaar leiding
Hobby: Chiro en tennis
Studie: STW
E-mail adres: rune-peeters@hotmail.com

Joris Wils


Groep: rakwi
Geboortedatum: 12-08-1994
Chiro verleden: 12 jaar lid, 6de jaar leiding
Hobby: Chiro!
Werk: R&D test engineering
E-mail adres: joris@chirolozen.be

Stef Jonckers


Groep: rakwi
Geboortedatum: 03-12-2001
Chiro verleden: 2 jaar lid, 1ste jaar leiding
Hobby: Judo
Studies: Auto mechanica
E-mail adres: stefjonckers88@gmail.com

Pieter Claes


Groep: tito
Geboortedatum: 21-05-1990
Chiro verleden: 12 jaar lid, 10de jaar leiding
Hobby: Chiro
Werk: Grafisch ontwerp
E-mail adres: pieterclaes3@hotmail.com

Jef Aendekerk


Groep: tito
Geboortedatum: 04-07-1992
Chiro verleden: 12 jaar lid, 8ste jaar leiding
Hobby: Chiro
Werk: Ingenieur
E-mail adres: jef@chirolozen.be

Dietrich Mathijs


Groep: keti
Geboortedatum: 23-01-1994
Chiro verleden: 11 jaar lid, 5de jaar leiding
Hobby: Voetbal, Tafelvoetbal, Chiro
Studies: Visser bij visschool(5de jaar lid)
"De Visbengeltjes"
E-mail adres: mathijs_dietrich@hotmail.com

Arne Vanmierlo


Groep: keti
Geboortedatum: 23-06-1994
Chiro verleden: 6 jaar lid, 6de jaar leiding
Hobby: Chiro en judo
Werk: Spoedleveringen
E-mail adres: arne@chirolozen.be

Martijn Claes


Groep: materiaalmeester
Geboortedatum: 21-04-1994
Chiro verleden: 11 jaar lid, 5 jaar leiding, 1ste jaar materiaalmeester
Hobby: Chiro en gitaar
Studies: Industrieel ingenieur
E-mail adres: martijn@chirolozen.be